• Aktie Rabo-Noord

  ACTIE RABOBANK NOORD- EN OOST ACHTERHOEK

   

  Ook dit jaar organiseert RABOBANK NOORD- EN OOST ACHTERHOEK weer haar Club Supportactie.  Handbalvereniging Brummen heeft zich hiervoor ook ingeschreven net als voorgaande jaren en in de afgelopen jaren ontvingen wij  toch altijd een leuk bedrag.

   

  Alleen Rabobankleden die in Noord- en Oost Achterhoek wonen en een Rabobankrekening hebben kunnen stemmen. Helaas kunnen onze leden uit Eerbeek niet stemmen want deze vallen niet onder de Rabobank Noord- en Oost Achterhoek.

   

  Vanaf 4  t/m 25 oktober a.s. kan er gestemd worden. Ieder Rabobank lid krijgt vijf stemmen en kan deze verdelen onder verenigingen/stichtingen etc.. Je kunt maximaal 2 stemmen aan 1 vereniging/stichting geven.

  Je dient je aan te melden als lid bij de Rabobank en ontvangt dan een stemcode.

  Het kan ook zijn dat je deze stemcode automatisch krijgt wanneer je al eerder hebt meegedaan.

   

  Heb je familie of kennissen die wel in deze regio wonen vraag hun om ook op onze vereniging te stemmen. Hoe meer stemmen hoe meer wij zullen ontvangen.

   

  Wanneer je een Rabo bankrekening hebt in deze regio doe mee en stem op onze vereniging. Geef deze actie door aan al je familieleden, kennissen etc. die ook de mogelijkheid hebben om te stemmen.

   

   

  Steun Handbalvereniging Brummen