• speeldata

    Datum

    Tijd

    Thuis team

    Uit team

    Accommodatie

    25-09-2022

    09:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Kermisland

    25-09-2022

    09:20:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Kermisland

    25-09-2022

    09:40:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Kermisland

    25-09-2022

    10:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F2

    Kermisland

    25-09-2022

    10:00:00

    Brummen F1

    Duiven F1

    Kermisland

    02-10-2022

    10:00:00

    Brummen DS1

    Plus Severijn/Heeten DS3

    Bhoele de

    02-10-2022

    11:10:00

    Brummen E1

    OBW E2

    Bhoele de

    09-10-2022

    10:15:00

    Pacelli E1

    Brummen E1

    Sourcy Center

    09-10-2022

    11:15:00

    Overwetering DS3

    Brummen DS1

    Hooiberg de

    09-10-2022

    13:30:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    09-10-2022

    13:50:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Bhoele de

    09-10-2022

    14:10:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Bhoele de

    09-10-2022

    14:10:00

    Duiven F1

    Brummen F1

    Bhoele de

    09-10-2022

    14:30:00

    Brummen F1

    HV Havana F1

    Bhoele de

    09-10-2022

    14:30:00

    Brummen F2

    Udi 1896 F1

    Bhoele de

    16-10-2022

    10:00:00

    Brummen DS1

    ABS DS3

    Bhoele de

    16-10-2022

    11:10:00

    Brummen E1

    Minerva E2

    Bhoele de

    30-10-2022

    09:45:00

    Duiven E1

    Brummen E1

    Sportcentrum Triominos

    30-10-2022

    12:00:00

    Travelbags/HV Zwolle DS3

    Brummen DS1

    WRZV-hal

    06-11-2022

    10:00:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Bhoele de

    06-11-2022

    10:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Bhoele de

    06-11-2022

    10:20:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    06-11-2022

    10:40:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    06-11-2022

    11:00:00

    HV Havana F1

    Brummen F1

    Bhoele de

    06-11-2022

    11:00:00

    Brummen F2

    Duiven F1

    Bhoele de

    06-11-2022

    13:15:00

    Brummen E1

    Simons/ HV Artemis '15 E2

    Bhoele de

    12-11-2022

    19:30:00

    SDOL DS2

    Brummen DS1

    Achterberg de

    13-11-2022

    10:15:00

    Erix E1

    Brummen E1

    Hamalandhal

    19-11-2022

    09:00:00

    UGHV E1

    Brummen E1

    IJsselweide, de

    27-11-2022

    09:00:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Sporthal De Triangel

    27-11-2022

    09:20:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Sporthal De Triangel

    27-11-2022

    09:20:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Sporthal De Triangel

    27-11-2022

    09:40:00

    Brummen F1

    HV Havana F1

    Sporthal De Triangel

    27-11-2022

    10:00:00

    Brummen DS1

    SV Nieuw Heeten DS3

    Bhoele de

    27-11-2022

    10:00:00

    Duiven F1

    Brummen F2

    Sporthal De Triangel

    27-11-2022

    11:10:00

    Brummen E1

    Blauw Wit E1

    Bhoele de

    03-12-2022

    18:40:00

    HV Holten DS2

    Brummen DS1

    Mossink 't

    08-12-2022

    19:45:00

    Brummen DS1

    SV Dalfsen DS3

    Bhoele de

     

     

     

     

     

    11-12-2022

    10:00:00

    Brummen DS1

    Wijhe '92 DS4

    Bhoele de

    11-12-2022

    11:10:00

    Brummen E1

    Huissen HV E2

    Bhoele de

    18-12-2022

    09:00:00

    HV Havana F1

    Brummen F2

    Sportcentrum Triominos

    18-12-2022

    09:20:00

    Brummen F2

    Brummen F1

    Sportcentrum Triominos

    18-12-2022

    09:40:00

    Brummen F1

    Udi 1896 F1

    Sportcentrum Triominos

    18-12-2022

    09:40:00

    Duiven F1

    Brummen F2

    Sportcentrum Triominos

    18-12-2022

    10:00:00

    Grol H.V. E1#

    Brummen E1

    Elshof Den

    18-12-2022

    10:00:00

    Brummen F1

    Duiven F1

    Sportcentrum Triominos

    18-12-2022

    14:35:00

    Auto van Ewijk/LHC DS4

    Brummen DS1

    Heidepark

    15-01-2023

    09:00:00

    Brummen F1

    Udi 1896 F1

    Kermisland

    15-01-2023

    09:20:00

    HV Havana F1

    Brummen F2

    Kermisland

    15-01-2023

    09:40:00

    Brummen F2

    Brummen F1

    Kermisland

    15-01-2023

    10:00:00

    Brummen F2

    Udi 1896 F1

    Kermisland

    15-01-2023

    10:00:00

    Duiven F1

    Brummen F1

    Kermisland

     

           

    15-01-2023

    15:35:00

    Plus Severijn/Heeten DS3

    Brummen DS1

    Heeten Sporthal

    22-01-2023

    10:00:00

    Brummen DS1

    Overwetering DS3

    Bhoele de

    22-01-2023

    11:10:00

    Brummen E1

    Pacelli E1

    Bhoele de

    29-01-2023

    09:00:00

    Brummen F2

    Brummen F1

    Bhoele de

    29-01-2023

    09:20:00

    Brummen F1

    Udi 1896 F1

    Bhoele de

    29-01-2023

    09:40:00

    Brummen F1

    Duiven F1

    Bhoele de

    29-01-2023

    09:40:00

    HV Havana F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    29-01-2023

    10:00:00

    Minerva E2

    Brummen E1

    Pol de

    29-01-2023

    10:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    29-01-2023

    10:00:00

    HV Havana F1

    Brummen F1

    Bhoele de

    29-01-2023

    11:15:00

    ABS DS3

    Brummen DS1

    Uutvlog de

    05-02-2023

    10:00:00

    Brummen DS1

    Travelbags/HV Zwolle DS3

    Bhoele de

    05-02-2023

    11:10:00

    Brummen E1

    Duiven E1

    Bhoele de

    12-02-2023

    10:00:00

    Brummen F1

    Udi 1896 F1

    Bhoele de

    12-02-2023

    10:00:00

    HV Havana F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    12-02-2023

    10:20:00

    Brummen F2

    Brummen F1

    Bhoele de

    12-02-2023

    10:40:00

    Brummen F2

    Udi 1896 F1

    Bhoele de

    12-02-2023

    11:00:00

    SV Dalfsen DS3

    Brummen DS1

    Trefkoele de

    12-02-2023

    11:00:00

    Duiven F1

    Brummen F2

    Bhoele de

    12-02-2023

    11:00:00

    Brummen F1

    HV Havana F1

    Bhoele de

    12-02-2023

    12:00:00

    Simons/ HV Artemis '15 E2

    Brummen E1

    Bongerd de -Doetinchem-

    05-03-2023

    12:30:00

    Brummen DS1

    SDOL DS2

    Bhoele de

    05-03-2023

    13:40:00

    Brummen E1

    Erix E1

    Bhoele de

    12-03-2023

    09:00:00

    Brummen F2

    Brummen F1

    Sporthal De Triangel

    12-03-2023

    09:20:00

    HV Havana F1

    Brummen F2

    Sporthal De Triangel

    12-03-2023

    09:20:00

    Brummen F1

    Udi 1896 F1

    Sporthal De Triangel

    12-03-2023

    09:40:00

    HV Havana F1

    Brummen F1

    Sporthal De Triangel

    12-03-2023

    10:00:00

    Brummen F2

    Duiven F1

    Sporthal De Triangel

    12-03-2023

    12:30:00

    Brummen DS1

    CVO DS3

    Bhoele de

    12-03-2023

    13:40:00

    Brummen E1

    UGHV E1

    Bhoele de

    19-03-2023

    11:00:00

    SV Nieuw Heeten DS3

    Brummen DS1

    Sporthal de Belte

    19-03-2023

    12:10:00

    Blauw Wit E1

    Brummen E1

    Rikkenhage 't

     

           

    26-03-2023

    09:00:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Sportcentrum Triominos

    26-03-2023

    09:20:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Sportcentrum Triominos

    26-03-2023

    09:40:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Sportcentrum Triominos

    26-03-2023

    09:40:00

    Brummen F2

    Duiven F1

    Sportcentrum Triominos

    26-03-2023

    10:00:00

    Brummen DS1

    HV Holten DS2

    Bhoele de

    26-03-2023

    10:00:00

    Duiven F1

    Brummen F1

    Sportcentrum Triominos

    02-04-2023

    10:20:00

    Huissen HV E2

    Brummen E1

    Brink de

    02-04-2023

    12:15:00

    Wijhe '92 DS4

    Brummen DS1

    Lange Slag de

    11-4-2023

    14:00:00

    CVO DS3

    Brummen DS1

    Wieken, de

    16-04-2023

    09:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F1

    Kermisland

    16-04-2023

    09:20:00

    Brummen F2

    HV Havana F1

    Kermisland

    16-04-2023

    09:40:00

    Brummen F1

    Brummen F2

    Kermisland

    16-04-2023

    10:00:00

    Brummen DS1

    Auto van Ewijk/LHC DS4

    Bhoele de

    16-04-2023

    10:00:00

    Brummen F1

    Duiven F1

    Kermisland

    16-04-2023

    10:00:00

    Udi 1896 F1

    Brummen F2

    Kermisland

    16-04-2023

    11:10:00

    Brummen E1

    Grol H.V. E1#

    Bhoele de